Rok 2018

1. ledna 2018 v 18:41 | Darya |  Začít odznova
Začal nový rok a pro spoustu lidí je obrovským milníkem. Jsou tu pak i ti, kteří to považují za hloupost, kterým pouhá změna čísla v kalendáři nic nemění, je to jen posun.
Já se asi stavím někam na střed. Nemohu být zajedno ani s jedním názorem, protože by to nebylo úplně pravdivé. Já myslím, že tenhle rok je nová šance začít. Líbí se mi myslet, že začal rok a já mohu odznova zkusit věci, které jsem dříve vzdala. Ale myslím, že by se člověk neměl spoléhat na nový start nebo jen čekat na to, že to bude snadné, protože přeci NOVÝ ZAČÁTEK!

Život je nesnadný. Má své krize a překážky. Když jsem se o půlnoci procházela po ulici, všude nad hlavou mi bouchaly ohňostroje a obloha zářila barvami, nemohla jsem se sama sebe nezeptat: Co si přát v takovou chvíli? Přála jsem si, aby se můj život srovnal. Ale pravda je, že to je něco, na čem musím pracovat. Musím najít odhodlání se zase naplno ponořit do studií a získat zpět své zdraví, abych mohla zase jet na sto procent.
Musím se vykopat z postele, chodit ven a snažit se ten život trochu žít. Jsem mladá. Mám tolik možností, příležitostí, cest. Musím se povznést nad svou minulost. Ano byla jsem šikanovaná. Měla jsem smůlu a hromadu problémů a místo, abych je řešila, jsem se uzavřela sama do sebe.Chtěla bych pomoct lidem, kteří si prošli stejnou situací. Chtěla bych jim ukázat, že i když je to děsivé, člověk se musí posunout dál.
Budu se tedy snažit zkoušet nové věci, poznávat nové lidi, cestovat, riskovat. Chodit na různá nová a zajímavá místa a ráda bych o tom psala. Bude to docela zajímavé, jak se asociální introvert jako já vydává do světa. Wohoo.
Psaní miluji a tenhle blog, ačkoli má jen pár čtenářů je takovým záznamem. Záznamem toho, jak si v tomhle novém šíleném roce povedu, ale i třeba zajímavou inspirací pro to kam vyrazit, co vidět, co si přečíst.
Nejsem žádná diktátorka, která by své čtenáře nutila poslouchat jen jeden správný žánr hudby nebo číst jen jednu řadu knih :D jen prostě mohu něco doporučit dle svého vlastního gusta, ale co si pak přečtete, kam zajdete, to už je na vás. Doufám, že se vám budou články líbit, snad bude tento rok o něco lepší než ten minulý a já se tímto loučím se vším špatným a těším se na to, co mě čeká.
Šťastný nový rok a hromadu motivace. (Ale nezapomeňte, že změna přichází s činy a ne se slovy, takže pokud máte nějaká předsevzetí, začněte s nimi už teď a ne zítra a hlavně vydržte a snažte se, ikdyž to ne vždy bude snadné a ne vždy se to podaří napoprvé)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama