Vše co jsme byli, se teď proměnilo v prach (2)

28. ledna 2018 v 17:30 | Dee |  Překlady
Část první - To co jsme

Klidně jsme se mohli seznámit jakoukoli noc na diskotéce, možná při nějaké chvilce, kdy bychom oba byli vzrušení na konci roku, nebo díky přizvání k touze, kterou nabízel tvůj kostým na karneval, mohlo to být dokonce i na konci závěreček, nebo prostě v jakémkoli pajzlu při pití pár piv.

Mohli jsme jakoukoliv z těch nocí skončit sexem, dva cizinci kteří skřížili pohled, slova a možná i náhody ve svých příbězích, ve svých jizvách.

A určitě by to bylo skvělý. Pot, škrábance, kousance, vzdychání, sténání, zvuky, které by nám byly fuk a nějaké ty stopy tvé rtěnky na mém oblečení. Tvoje vůně na mém krku příštího rána a možná i tvé číslo ve starém poznámkovém bloku.

Dokonce to mohu potvrdit. Bylo by to skvělý.

Ale jsem rád, že to tak nebylo. Jsem rád, že kromě toho, že máš zadek, který svádí měsíc vyjít o něco dřív a slunce nechtít zapadnout jen aby tě mohlo vidět, zářivé oči, které tě nutí žadonit o víc, pohledy, zorničky, víc a víc vizuálních efektů, například vidět tvoje vlasy, můžu přísahat, že jsem je jako ve zpomaleném záběru viděl padat na tvoje záda v rychlém pohybu a bylo to lepší než koholi líbat z ublížení.

Jsem rád, že jsi nebyla jen kousance na mých rtech a tvé paže na mých zádech, opravdu, jsem šťastný, že předtím než jsem se s tebou miloval, předtím než jsem položil ruce na tvoje boky, abych tě přirazil ke skříni, jsem tě poznal.

Jsem za to rád a tím nechci říct, že by sex byl lepší nebo horší, tím chci říct, že jsem tě mohl daleko víc cítit, mohl jsem být celou noc vzhůru zatímco jsi spala, dívat se na tebe jak sníš a mohl jsem ti předat polibky dobrá rána, mohl jsem svou ruku ruku nechat se procházet mezi tvýma nohama, zatímco jsem se ti díval do očí a mohl jsem rozumět tvému světu o trochu víc.

Jsem rád, že jsem tě poznal, než jsem tě viděl potit se v mé posteli, jsem rád, protože jsi jeden z těch lidí, u kteých chceš aby zůstali v tvém životě. Nebudu tě žádat o ruku, nebo o tělo, ani o nic jiného snad jen, aby i když nebudeš u mě, chci aby si zůstala navždy po mém boku, byla se mnou, dál než kam dosahuje teplo tvého těla. Mluvím o důvěře, kdy někoho skutečně znáš. Setrvej v mém životě, jako ten člověk který už film viděl a zůstává aby se podíval na titulky, možná dokonce v očekávání na sérii pokračování, která nikdy neskončí, stejní hrdinové jen s jinými příběhy.

Chytni mě za ruku, protože v tomhle životě je pro tebe místo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama