Zatímco na tebe zapomínám (2)

3. ledna 2018 v 22:21 | Darya |  Překlady
Toto je další část k překladu Zatímco na tebe zapomínám. Doufám, že vás to nakopne dělat přesně to, co vás baví. ((Jinak slibuji, že budu psát i normální články, jen mám trochu slabost pro texty ve španělštině))


Přijde chvíle, kdy se musíš rozhodnout, jestli se po špatné chvilce zvednout nebo jestli přilnout k podlaze závislý na stížnostech. Přijde chvíle, kdy si musíš vybrat svou cestu nebo zůstat přidržen na něčí jiné.
Protože je snadné vymýšlet si výmluvy, a mnohem těžší stát se řešením. Je velmi snadné obviňovat jiného a těžké přijmout kritiku, zhodnotit se a přijmout odpovědnost.
Je lehké upřesnit, co tě zraňuje, horší je vzdálit se, pokračovat, přejít list a začít od nuly. Přijde chvíle, kdy si stoupneš před zrcadlo a řekneš: Ano, tohle jsem já, a ano, líbím se sám sobě, mám se rád, jsem šťastný ale nikdy úplně spokojený a musím se zlepšit, protože do hajzlu, vždy je co zlepšit.
Přijde okamžik, kdy se budeš muset postarat o své okolí, odkontaminovat svůj život, pokud se za půl roku chceš vidět a necítit se zahanbený, aby sis neuvědomil, že jsi jen ztrácel čas. Zbývají tři měsíce do vyvrcholení roku. a potřebujeme organizaci, cíle, chutě a hlavně sílu pokračovat den za dnem, když bude noc nejtemnější a řešení nebudou k nalezení. Protože jsou takové dny, kdy je vše černé, nic nebude bílé nebo růžové, bude to černé a tvé oči si budou muset zvyknout. Musíš si uvědomit, že ahá, záleží na tobě, jestli se změníš ve světlo, nebo jestli zhasneš svou duši na jeden špatný den, nebo špatný měsíc, špatný rok nebo špatný vztah nebo špatné přátelství. Špatný, špatný, špatný... a co teď? Začít dělat správné věci a inspirovat. Protože závist tě brzdí a když v jiných probouzíš energii je to užitečné. Když ale toužíš po tom co má jiný, minimalizuješ se. Protože tvoje mise je jiná, nepřišel jsi na svět někoho porazit. Není žádný závod, jsou tu plány, cíle, štěstí. Stejně tak špatné dny, ale o tom jsme už mluvili.
Zapomeň na to, pokud vidíš vše černě.. rozsviť své světlo. Pokud je vše zalité světlem, daruj ostatním co máš a trochu změníš svět. Protože když se ti daří, neměl by sis to nechávat pro sebe, měl bys naplnit svět svou pozitivní energií, svou chutí a svým vzorem. Protože i když jsi na vrcholu, vždy tu bude vyšší hora a možná budeš i někoho potřebovat. Takže prosím, nemysli si, že jsi nadřazený. Buď pokorný.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Victoria Victoria | Web | 6. ledna 2018 v 20:49 | Reagovat

Krásné a pravdivé. Jsi dost dobrá, že takhle dokážeš překládat. T

2 Darya Darya | 9. ledna 2018 v 20:50 | Reagovat

[1]: Děkuji ^^ já tyhle texty miluji a doufala jsem, že se také někomu zalíbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama